Mimo, że każdy z nas z wielką przyjemnością wyśpiewuje w okresie świąt kolędy i pastorałki, bardzo często nie znajdujemy czasu na chwilę refleksji nad ich treścią oraz historią ich powstania. A te bardzo często są niezwykle interesujące i stoi za nimi ciekawa historia.

Dlatego najpopularniejsze polskie kolędy posiadają w naszym serwisie bogaty opis wraz z informacją o autorze oraz okresie w którym powstała. W naszym internetowym śpiewniku znajdziesz również szereg unikalnych ciekawostek i informacji, które wiążą się z omawianą kolędą.

Wybierz interesującą Cię kolędę z poniższej listy, a zostaniesz przeniesiony do dedykowanej sekcji poświęconej tej kolędzie gdzie znajdziesz szczegóły na jej temat.

Jesteś zainteresowany poznaniem historii kolędy której nie ma na tej liście? Daj nam znać w komentarzu!

https://www.koledypolskie.pl/wp-content/uploads/2019/01/Historia-polskich-koled.jpghttps://www.koledypolskie.pl/wp-content/uploads/2019/01/Historia-polskich-koled-150x150.jpgRedakcjaBlogMimo, że każdy z nas z wielką przyjemnością wyśpiewuje w okresie świąt kolędy i pastorałki, bardzo często nie znajdujemy czasu na chwilę refleksji nad ich treścią oraz historią ich powstania. A te bardzo często są niezwykle interesujące i stoi za nimi ciekawa historia. Dlatego najpopularniejsze polskie kolędy posiadają w naszym serwisie...Kolędy i pastorałki