Dla fanów karaoke i dla tych, którym podczas domowego kolędowania brakuje profesjonalnych podkładów muzycznych, przygotowaliśmy nagrania w wersji instrumentalnej popularnych polskich kolęd i pastorałek. Dajemy gwarancję, że jeśli dana kolęda posiada wersje karaoke w internecie – to znajdziesz ją w naszym serwisie!

Znajdujące się obok teksty kolęd możecie wydrukować i w formie śpiewnika wręczyć wszystkim uczestniczącym w zabawie, co z pewnością pomoże przypomnieć sobie słowa śpiewanych utworów. Umożliwi to powrót do starego, troszkę przykurzonego zwyczaju śpiewania kolęd i wspólnego kolędowania podczas świąt Bożego Narodzenia.

Dlaczego warto postawić na kolędowe karaoke z koledypolskie.pl:

  • kolędy karaoke ze słowami
  • starannie wybrane podkłady muzyczne kolęd
  • pełne teksty kolęd do ściągnięcia i wydrukowania
  • jedyna taka baza w Polsce!

Skorzystaj z poniższej listy polskich kolęd i znajdź interesującą Cię kolędę.


Najpiękniejsze kolędy polskie karaoke

 

Kolędy karaoke dla dzieci

 

Pozostałe kolędy i pastorałki karaoke

Kolędy bożonarodzeniowe karaoke czyli rodzinne kolędowanie

Czas Bożego Narodzenia spędzamy najczęściej w rodzinnym gronie. Wspólne kolędowanie natomiast zacieśnia więzi i tworzy niezapomniane, ciepłe wspomnienia. Dzięki karaoke z polskimi kolędami, nikt już nie wymiga się od śpiewu, zasłaniając się nieznajomością słów! Oprócz pięknie dobranych podkładów do kolęd, otrzymasz też pełne teksty, które możesz ściągnąć, wydrukować i rozdać wszystkim domownikom. Kolędy na karaoke, pomogą uniknąć niezręcznej ciszy, która może się czasem pojawić, gdy przy wspólnym stole zasiadają różne pokolenia. Wspólne wykonanie „Wśród nocnej ciszy” wprawi w podniosły i świąteczny nastrój, nawet największych rodzinnych malkontentów. Dziadkowie docenią kultywowanie tradycji, choć z wykorzystanie nowoczesnych technologii. Dzieci natomiast, będą zachwycone możliwością zaprezentowania swoich wokalnych talentów, przy akompaniamencie profesjonalnego podkładu.

Kolędy na imprezowe karaoke

Kolędy na karaoke są też doskonałym pomysłem na rozkręcenie świątecznego przyjęcia w gronie przyjaciół. Nic tak nie rozluźnia jak radosny śpiew. Możesz zorganizować konkurs na głośniejsze czy też piękniejsze wykonanie „Przybieżeli do Betlejem pasterze”. Gdy już się rozgrzejecie, podzielcie się na dwie grupy i wykonajcie jedną z kolęd z podziałem na głosy damskie i męskie. Efekt z pewnością będzie niesamowity. Karaoke polskich kolęd sprawdzi się również jako atrakcja na firmowym spotkaniu opłatkowym. Spięta atmosfera, zwłaszcza na początku takiego spotkania, może skutecznie zniechęcić do dalszej zabawy. Podkłady do kolęd puszczone w tle, najpierw delikatnie wprowadzą towarzystwo w świąteczny klimat, a następnie zaproszą do doskonałej zabawy z mikrofonem w ręce.